Вчора в Головний військово-медичний клінічний центр Державної прикордонної служби України в Києві евакуйовано вертольотом військовослужбовець Краматорського прикордонного загону, поранений в районі проведення операції Об'єднаних сил.


Поранений снайпером на КПВВ "Маріїнка" прикордонник вертольотом евакуйований в Київ, - МВС. ФОТО

Про це інформує mediaUA з посиланням на прес-службу МВС.

 

Офіцер-прикордонник днями, перебуваючи старшим зміни прикордонних нарядів на КПВВ "Маріїнка", в результаті снайперського обстрілу отримав поранення в ногу.

Військовослужбовець відразу був доставлений в місцеву лікарню, де йому надали необхідну медичну допомогу, згодом він був переміщений у військовий госпіталь ВСУ. Вчора, офіцер вертольотом ВСУ доставлений до Харкова, а звідти вже прикордонним евакуйовано вертольотом в Київ.

Читайте на " mediaUA": В результаті обстрілу блокпоста "Маріїнка" снайпером найманців РФ поранений прикордонник, - Держприкордонслужба

Зараз стан здоров'я прикордонника стабільне і відповідає тяжкості проведеного оперативного медичного втруча ння. Загрози життю немає.

Зараз пропуск осіб та транспортних засобів через КПВВ "Маріїнка" за рішенням командувача ООС тимчасово призупинено.

Також дивіться: В Одеський військовий госпіталь авіацією доставлені 10 поранених військовослужбовців, 1 з них у реанімації у важкому стані, - волонтер Танцюра. ФОТОрепортаж


Дивитися коментарі →