Підозрюваний в організації вбивства Катерини Гандзюк голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер розкритикував президента Петра Порошенка за його намір звільнити голову Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва.


Мангер - Порошенко: Ви зрадили Гордєєва, який вірно вам служив, з-за "купки активістів"

Як передає mediaUA, про це Мангер написав у неділю на своїй сторінці в Facebook.

Він нагадав, що представники ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?" повідомили, що отримали запевнення Порошенка в тому, що відставка Гордєєва буде задоволена, а також, що це не останнє рішення у цій справі.

"Отже, голова ХОДА буде звільнений президентом не з причин професійної діяльності, а тому, що... купка "активістів" наполягла на цьому", - обурюється Мангер.

"Потурати тільки якійсь групі людей, більшість з яких, я впевнений, Катерину навіть не знали, це, як мінімум, неправильно. Я не прихильник "Солідарності" - це очевидно. Але Ваше рішення навіть у мене, опозиціонера, викликає подив. Звільнити Гордєєва тільки з примусу спільноти "ХЗКГ?" - це зрада людини, який вірно Вам служив!", - звернувся він до Порошенка.

Читайте на " mediaUA": Ініціатива "Хто замовив Катю Гандзюк?" звернулася до Порошенка з вимогами: "Залишився 21 день. Іншого шансу не буде. Думайте"

Мангер також вважає, що своїм рішенням президент дав можливість "будь угруповання, що називає себе "активістами", вирішувати питання державного значення, призначати свою владу і впливати на уряд".

"Якщо ми будемо продовжувати слідувати подібним методам, нам ніколи не збудувати сильну державу, в якій буде комфортно жити всім, а не тільки тим, хто більш горлатий, нахабний і безпринципний", - написав голова облради, підозрюваний в організації вбивства.

 


Дивитися коментарі →