Депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу "Про затвердження інвестиційного проекту "Будівництво підвісної оглядової канатної дороги для використання рекреаційних можливостей парку "Високий замок".


Львів оголосив конкурс на будівництво підвісної канатної дороги у парку "Високий замок"

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, передає БизнесЦензор.

"Підвісна оглядова канатна дорога буде виконувати атракціонну оглядову функцію, а також створення умов відкритості для всіх категорій відвідувачів, у тому числі для маломобільних груп населення, до оглядових майданчиків та пам'яток археології та архітектури на території парку "Високий замок", – йдеться в повідомленні Львівської мерії.

Ініціатором проекту виступила громадська організація "Львівська обласна організація "Реабілітація осіб з інвалідністю".

Львівські чиновники вважають, що взяти участь в інвестиційному конкурсі буде багато.

"Чим більше – тим краще для міста. Все дуже регламентовано, позиція ЮНЕСКО, позиція містобудівної ради, Міністерства культури. Обмежень багато, і ми забезпечили всі моменти. Навіть стіни відремонтуємо, які є для школи парканом", – відзначили в мерії.

Мер Львова Андрій Садовий підкреслив, що уча сть у конкурсі можуть брати як українські, так і іноземні інвестори.

Інвестиційний проект передбачає будівництво комплексу підвісний оглядової канатної дороги, пішохідного мосту пам'яті Героїв Небесної Сотні через вулицю Кривоноса, заходів з благоустрою парків "Високий замок" і "На Валах" в межах території реалізації проекту та інших компонентів і заходів, визначених в Інвестиційному проекті.

В інформації також повідомляється, що інвестиційний проект буде реалізовуватися в рамках об'єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО "Львів – ансамбль історичного центру (Україна)", парків "Високий замок" і "На Валах", які є парками-пам'ятками садово-паркового мистецтва і знаходяться на балансі Львівського комунального підприємства "Зелений Львів".

Протяжність канатної дороги складе 524 м, перепад висот 84,0 м. Орієнтовна загальна вартість проектування і будівництва комплексу канатної дороги становить понад 330 млн грн.

 

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →