Через рік з моменту початку реформи автобусних перевезень на міжобласних маршрутах кількість відхилених заявок перевізників знизилася на 57%.


Відмови на отримання дозволів на автобусні маршрути в Україні знизилися майже на 60%

Про це під час брифінгу повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає БизнесЦензор з посиланням на ЦТС.

"Паралельно з автобусної реформою була розпочата реформа автобусних станцій. Її ознаками є те, що працює заявний принцип. Тобто вам не потрібно домовлятися з чиновниками, з правоохоронними органами. Є вичерпний перелік документів, які ви подаєте і в автоматичному режимі, якщо ваші документи відповідають заявці, отримуєте дозвіл. Якщо раніше 2/3 будь заявок відхилялися, то зараз відмови - 5%", - зазначив Омелян, нагадавши, що реформа стартувала в березні 2018 року.

Для порівняння у відомстві призвели точні цифри: за 10 місяців до початку реформи кількість відмов становила 405 заявок з 653 (62%), то через 10 місяців після її початку воно знизилося до 18 заявок їх 364 (5%).

"Якщо раніше маршрути були поділені і кожен знав, яка компанія який напрямок обслуговує, то з початку реформи ситуація кардинально змінилася. У нас є окремі лінії, де на одному маршруті працює за 7 компаній. Хто запропонував кращу якість, низьку ціну, той отримає більше пасажирів", - додав міністр.

 

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitt er і Telegram


Дивитися коментарі →