Екс-чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі Володимир Кличко закликав кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського не обманювати виборців.

"Не обманюйте себе і нас, громадян України": Володимир Кличко запропонував Порошенко і Зеленському оплатити професійні аналізи. ВІДЕО

Як передає mediaUA, про це він говорить у відеозверненні, розміщеному на сторінці в Facebook.

"Шановні кандидати в президенти України.

Ваша нещодавня здача аналізів була смішною, по-іншому назвати це не можу. Я як спортсмен, який подолав тридцятирічний шлях і здав сотні таких аналізів, знаю, що після здачі аналізів крові або урини в протягом пари годин не можна викласти це в соціальних мережах і показати, що я - чистий. Це нереально зробити, потрібно хоча б 48 годин витратити", - обурюється Кличко.

Читайте на " mediaUA": Володимир Кличко пропонує Порошенко і Зеленському здати аналізи в WADA. Він вже відправив запит

Володимир запропонував кандидатам свою допомогу, якщо вони не можуть виділити на професійних фахівців кошти зі своєї кампанії.

"Я пропоную покрити всі витрати, пов'язані з професійною, а не кустарної здачею аналізів. Якщо ви вже витратилися на вашу передвиборчу кампанію, то я готовий покрити витрати на ці аналізи, щоб ми, громадяни України, мали чистого президента. Не тільки в сечі і крові, але, найголовніше, в думках. І прохання ще раз: не обманюйте себе і нас, громадян України", - зазначив чемпіон.Дивитися коментарі →