Сенатор нагадав про нові загрози, з якими країни Заходу зіткнулися в останні роки.

Росія становить загрозу для країн НАТО, - американський сенатор Ріш

Сенатор-республіканець Джеймс Ріш, який очолює комітет у закордонних справах Сенату, включив Росію в число основних загроз для країн, що входять до складу НАТО. Про це він сказав під час парламентських слухань "70-річчя НАТО: Стратегічне партнерство у XXI столітті", які пройшли в стінах Сенату США, пише Голос Америки, передає mediaUA.

Говорячи про значущість альянсу для безпеки у всьому світі, Ріш нагадав учасникам слухань про нові загрози, з якими країни Заходу зіткнулися в останні роки.

"Росія знову являє собою загрозу для країн НАТО. Якщо у вас є які-небудь сумніви в цьому, то можете запитати... про це влада Грузії і України, щоб зрозуміти, наскільки сьогодні небезпечна Росія", – заявив сенатор Ріш.

Читайте також на " mediaUA": Трамп на зустрічі зі Столтенбергом висловив надію на "хороші відносини" з Росією

Він додав, що НАТО залишається єдиною міжнародною організацією, де всі члени володіють однаковими правами, поза залежності від важливості і розмірів країни-учасниці.

"В Альянсі однаково ставляться як до малих, так і до великим державам, тому що ми повинні брати до уваги думку кожної нації (входить в НАТО)", – підкреслив сенатор.


Дивитися коментарі →