Колишній кандидат у президенти України, лідер партії "Основа" Сергій Тарута закликає українців голосувати у другому турі президентських виборів проти Петра Порошенка. Володимира Зеленського він готовий підтримати, якщо той представить свою програму.

Підтримав Тимошенко Тарута закликає у другому турі голосувати проти Порошенка

Про це він заявив в ефірі телеканалу "НАШ", повідомляє mediaUA з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Моє головне завдання – щоб Порошенко не виграв. Тому я буду всіх закликати голосувати проти Порошенка", – заявив Тарута.

Що стосується Володимира Зеленського, то Тарута готовий віддати свій голос за нього, в разі якщо кандидат представить свою чітку програму.

"Підтримка Зеленського можлива в тому випадку, якщо він скаже, який ми зробимо країну, як ми забезпечимо довіру до країни, хто буде відповідати за зовнішню політику, за справедливість, за довіру до банківської системи... Я не знаю поки що жодної його чіткої програми... що він буде робити", – сказав Тарута.

Також на mediaUA: Тарута підтримав Тимошенко на виборах президента: Зробимо все, щоб вона перемогла

Нагадаємо, що Тарута балотувався на посаду президента України. Однак 16 березня 2019 року політик заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів на користь лідера Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко. При цьому його ім'я залишилося у виборчому бюлетені. У першому турі голосування Таруту підтримали 0,1% виборців.


Дивитися коментарі →