Мер Києва Віталій Кличко в ніч на 17 березня перевірив готовність до початку робіт з демонтажу Шулявського шляхопроводу.

У Києві на півтора року перекрили Шулявський міст. ФОТО

Про це Кличко написав у Facebook, передає БизнесЦензор.

"З'їздив вночі на будівельний майданчик біля Шулявського шляхопроводу. Тут все напоготові. Цієї ночі ми починаємо роботи по демонтажу шляхопроводу. А старт будівництва нового мосту плануємо в квітні", - повідомив Кличко.

До кінця року має бути здійснено великий обсяг робіт зі зведення мосту. Для цього також необхідно знести частину цеху номер 5 заводу "Більшовик" - там буде побудована нова частина транспортної розв'язки.

"За оцінками фахівців, роботи по зведенню нового шляхопроводу триватимуть 17 місяців. Загальна їх вартість - близько 1 млрд грн. Це буде сучасний об'єкт транспортної інфраструктури столиці. Також на новому шляхопроводі облаштуємо і велодоріжки", - додав Кличко.

Він також зазначив, що на сьогоднішній день в Києві вимагають ремонту понад 70 мостів і шляхопроводів, які перебувають у передаварійному стані.

Роботи з реконструкції транспортної розв'язки проходити на перетині вулиць Вадима Гетьмана - Олександра Довженка та проспекту Перемоги.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →