Кандидат у президенти Юлія Тимошенко обіцяє, що чинний глава держави Петро Порошенко і все його оточення будуть відповідати перед законом за "заробляння на власній армії під час війни" і за "тарифну вакханалію".

Тимошенко пригрозила Порошенко тюремним строком у разі своєї перемоги на виборах

Про це лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила на мітингу у Чугуєві Харківської області, повідомляє mediaUA з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За словами Тимошенко, перше, що вона зробить новий президент – "виконаю зобов'язання, приймав президент Порошенко під час своєї інавгурації: посаджу за корупцію трьох його друзів", але "трьома друзями не обійдеться".

"Нам треба буде всіх, хто хоч копійку з армії взяв, притягнути до відповідальності", – сказала Тимошенко.

Читайте на mediaUA: Якщо президентом України стане хтось із популістів, то це призведе до руйнування економіки, - екс-посол США Гербст

Також Тимошенко обіцяє притягнути до відповідальності винних у "тарифній вакханалії".

Лідер "Батьківщини" додала, що нова влада "виведе контрольні органи з-під впливу президента", а зробити це дозволить нова Конституція, яка буде прийнята на всеукраїнському референдумі.

Також на mediaUA: Порошенко пообіцяв оновити ракетну програму в разі перемоги на виборах

Юлія Тимошенко відома яскравими передвиборними обіцянками. Так, нещодавно вона заявила, що в разі перемоги на президентських виборах поверне заощадження вкладників Ощадбанку СРСР.


Дивитися коментарі →