Поштою масово розсилають листи від Ради регіонального розвитку із зверненнями Порошенко і планами місцевої влади з облаштування населених пунктів.

Рада регіонального розвитку використовують для агітації за Порошенка, - ОПОРА. ФОТО

Такі листи нещодавно отримали поштою жителі Білої Церкви Київської області, повідомляє mediaUA з посиланням на громадянську мережу ОПОРА.

В конверті з підписами "Рада регіонального розвитку" і "президент Петро Порошенко" лежить карта міста з "перспективним планом розвитку", брошура з обігом Порошенко і анкета з обговорення перспективного плану розвитку територій за ініціативою президента.

Відзначається, що дана карта-схема розроблена згідно з указом президента України Петра Порошенка від 6 грудня 2018 року.

Дивіться на mediaUA: Зеленський, Бойко, Ляшко, Вілкул не згадали Крим у своїх програмах, - ВПС. ВІДЕО

Подібні матеріали від "Ради регіонального розвитку" розповсюджуються не тільки на Київщині. Листи отримали жителі Вінницької, Закарпатської, Рівненської областей.

"Враховуючи, що головою Ради регіонального розвитку є діючий президент України Петро Порошенко, який одночасно є кандидатом на пост глави держави, масове поширення вищевказаних матеріалів під час виборчої кампанії і в період, коли кандидати активно ведуть агітаційну діяльність, потребує того, щоб влада більш відкрито і доступно пояснювала громадянам, для чого ці матеріали поширюються, джерела фінансування цих матеріалів і хто, власне, їх поширює", – підкреслив координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Київській області Олексій Репік.

Також на mediaUA: На "творчому вечорі" Дмитра Павличка в Богуславі агітували за Порошенка, - ОПОРА


Дивитися коментарі →