У Росії мріють про обвал долара США, а тим часом при президенті РФ Володимира Путіна курс рубля знизився з 27 до 66 рублів за долар.

Путін прийняв Росію з доларом по 27 рублів, а сьогодні - 66, - Латиніна

Про те російська журналістка Юлія Латиніна заявила в ефірі радіостанції "Ехо Москви", повідомляє mediaUA.

"Я побачила на сайті "РИА Новости". Там було написано – і не просто написано, а з посиланням на Федеральну резервну систему США, – що долару капець!" – сказала Латиніна.

За словами журналістки, вона пішла перевірити інформацію і побачила, що в першоджерелі на сайті Liberty Street Economics зазначено: "На даний момент долар залишається світовою глобальною валютою і не має серйозних суперників. Альтернативи йому поки не мають суттєвої привабливості".

Читайте на mediaUA: Зниження ціни на газ призведе до долара по 50-60 грн, популісти на таке не підуть, - Коболєв

"Так що поки ми маємо факт, що Путін прийняв Росію з доларом по 27, здається, рублів, сьогодні вже – 66. Багато хто не вірив – він зміг. І взагалі я, власне, зачепилася за цю чудову статтю, тому що це така блакитна мрія наших патріотів. От тижня не проходить, як вони пишуть, що ще трохи-і долар накриється. Ось приблизно як американські демократи раз в тиждень публікують чергову новину про те, що ось зараз знайшлося таке – і Трампу просто кінець", – заявила Латиніна.

17 березня курс російської національної валюти становить 64,81 рубля за долар.

Також на mediaUA: Активісти в Татарстані "поховали" Путіна: одного з них заарештували на 28 діб. ФОТО

Влітку 2018 року віце-прем'єр-міністр фінансів РФ Антон Силуанов заявив, що Росія налагодить розрахунки в рублях, євро і китайських юанях, щоб знизити залежність від американського долара.


Дивитися коментарі →