Президент України виступив на Михайлівській площі перед кількома тисячами слухачів. Підходи були перекриті, людей пропускали на площу через металошукачі. Між прихильниками і противниками президента виник конфлікт, один чоловік затриманий.

Порошенко провів "народну зустріч" в центрі Києва (оновлено). ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Початок заходу було анонсовано на 11:00, повідомляє кореспондент mediaUA. До цього часу підходи до Михайлівської площі були перекриті. У тих, що прийшли на зустріч з президентом перевіряли написи на плакатах.

Петро Порошенко говорив про виклики, з якими Україна зіткнулася за останні 5 років, і про досягнення, які вона зробила за цей час.

За словами президента, Україна як ніколи наблизилася до вступу в ЄС і НАТО. "Якщо ми продовжимо цей курс – зайдемо настільки далеко, що Росія втратить будь-який шанс повернути Україну в сферу впливу", – сказав Порошенко.

Глава держави обіцяє, що до 2023 року Україна буде готова подати заявки на вступ в Євросоюз і НАТО.

"Наш шлях до світу лежить через подальше зміцнення армії. Свою першу президентську каденцію, страшно згадати, починав з того, що шукав для армії не тільки шоломи і бронежилети, а штани, шкарпетки, білизна", – підкреслив Порошенко. Він пообіцяв, що в разі перемоги на президентських виборах почне нову каденцію з оновлення військової ракетної програми.

Читайте на mediaUA: На "творчому вечорі" Дмитра Павличка в Богуславі агітували за Порошенка, - ОПОРА

За словами Порошенка, зараз перед країною стоїть ще один виклик – спроба зриву виборів.

"Кампанію спілкування з виборцями намагаються перевести у формат вуличних заворушень. Це вже навіть не брудна політична технологія. Це спроба поставити під загрозу сам факт проведення виборів, а зірвати їх", – заявив президент.

"31 березня або підтвердимо наш рух до Європи, або повернемося назад до імперії. Ворог у нас один, хоч різні у нього маски: популісти, псевдо-патріоти, віртуальні картинки і відкрита агентура Кремля. А за лаштунками ті, хто вже домовляється про капітуляцію", - підсумував глава держави.

Також на mediaUA: З 1 квітня десантники і снайпери на передовій будуть отримувати по 24 000 гривень, - Порошенко

Зустріч завершилася виконанням гімну. Після цього Порошенко зійшов зі сцени. Учасники мітингу оточили його, щоб потиснути руку або зробити селфи.
Дивитися коментарі →