Соцмережа Facebook запустила новий інструмент на базі штучного інтелекту, покликаний проактивно позначати і видаляти фотографії і відео з інтимним змістом, розміщені без згоди зображених на них людей.

Facebook буде автоматично виявляти випадки розміщення інтимних фото і відео

Про це повідомляє ITC.ua, передає БизнесЦензор.

Як повідомляється, ця система буде активною як у Facebook, так і в Instagram. На відміну від нинішніх фільтрів вона зможе виявляти зображення "майже ню". Такий контент буде позначатися і вирушати на розгляд людей-модераторів.

В даний час користувачі Facebook і Instagram повинні самі повідомляти про подібні випадки розміщення інтимних фотографій або відео без їх згоди. У Facebook сподіваються, що нова система буде краще виявляти жертв публікацій, позначаючи зображення і відео замість них, так як далеко не завжди людина може знати, що хтось розмістив в мережі інтимні фото і відео. Тепер же система зможе відправляти підозрілий вміст на розгляд модераторам ще до того, як хтось позначить його як неприйнятний.

Відзначається, що система не тільки аналізує сам контент, але також враховує заголовки. Якщо заголовок містить "зневажливий або ганебний текст", це, ймовірно, означає, що "хтось завантажив фотографію, щоб образити або помститися комусь іншому".

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →