Поліція встановила особисті дані затриманого чоловіка зі зброєю біля будівлі Верховної Ради.

Особу чоловіка з гвинтівкою під ВР встановлено, що він з Одеської області, - КрищенкоОб це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив начальник головного управління Національної поліції України в м. Києві Андрій Крищенко, інформує mediaUA.

"Вже встановлено його особисті дані - він приїхав з Одеської області. Зброя це він також там придбав буквально кілька днів тому. Тому будемо з'ясовувати, для чого він його купив і навіщо він прямував в наметове містечко", - зазначив Крищенко.
При цьому Крищенко уточнив, що виявлений у чоловіка пістолет типу Флобер", він призначений для відстрілу гумових куль. Також у чоловіка були відповідні патрони, і радіостанція. Гвинтівку правоохоронці ще перевіряють.
"Учасники акції біля Верховної Ради спокійно і з розумінням поставилися до затримання чоловіки зі зброєю", - додав він.
За словами Крищенко, на даний момент ситуація в наметовому містечку на вул. Грушевського спокійна. Правопорядок охороняють 1 тис. правоохоронців, а в наметовому містечку перебувають близько 250-300 осіб.

Як повідомлялося, раніше в Києві правоохоронці затримали чоловіка, який прямував на акцію протесту під Верховною Радою України зі зброєю.