Державна фіскальна служба (ГФС) запустила багатоканальну телефонну "гарячу лінію" для надання цінової інформації на транспортні засоби, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.

Фіскальна служба запустила гарячу лінію для власників "евроблях"

Про це повідомляє прес-служба ГФС, передає БизнесЦензор.

Телефон call-центру: (044) 481-19-61.

Для отримання телефонної консультації потрібно надати дані про VIN-код автомобіля і календарний рік його випуску.

Згідно з повідомленням, сall-центр працює щоденно з 9:00 до 21:00 синхронно з відділами митного оформлення митниць ГФС.

Читайте також: Майже весь авторинок в Україні за січень зайняли розмитнені евробляхи

Раніше на такущей тижня президент Петро Порошенко доручив в. о. заступника голови ГФС Віктору Кривицкому забезпечити пріоритет власникам "евроблях", охочим офіційно розмитнити такі автомобілі.

Глава держави також відзначив необхідність врегулювання питання "задвоения" штрафів і зменшити кількість довідок, сертифікатів, необхідних при такій реєстрації.

Президент звернув увагу на питання терміналів, де повинні знаходитися ці автомобілі на час оформлення, зазначивши, що на державних терміналах вони повинні мати можливість перебувати безкоштовно.

Як повідомлялося, за даними ГФС, кількість оформлених з 25 листопада 2018 року по 6 лютого 2019 року (включно) "евроблях" становить 80,1 тис. штук. За їх митне оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією громадяни вже сплатили понад 5 млрд грн.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →