Поліція відкрила проти колишнього директора Миколаївського бронетанкового заводу кримінальне провадження щодо депозитів у банку "Київська Русь".

Проти колишнього директора Миколаївського бронетанкового заводу відкрито кримінальне провадження

Білоцерківський міськрайонний суд зобов'язав Білоцерківське відділення поліції в Київській області внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення. Про це повідомляє mediaUA з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Мова йде про діяльність посадової особи, виконував обов'язки директора Миколаївського бронетанкового заводу (НБТЗ). З 30 грудня 2014 року по 13 січня 2015 року цей чоловік міг внести на депозити банку "Київська Русь" більш 59,1 млн грн, без права дострокового зняття, які призначалися на ремонт бойової техніки для армії в рамках виконання державного оборонного замовлення. Повідомляється, що "Укроборонпром" неодноразово попереджав про необхідність розмістити зазначені кошти в державних банках. У цих діях посадової особи вбачаються ознаки зловживання службовим становищем.

Як відомо, у березні 2015 року банк "Київська Русь" збанкрутував, внаслідок чого на депозитних рахунках даного закладу, нібито, ще залишалися 26 млн грн, що призначалися для ремонту техніки на миколаївському заводі.

У період з 30 грудня 2014 року по 13 січня 2015 року, в. о. директора НБТЗ був Олександр Швець. Раніше у своєму інтерв'ю mediaUA Олександр Швець пояснив, чому він скористався послугами банку "Київська Русь". За його словами, це було єдина установа, яка погодилася відкрити рахунок, в той час, як завод зазнавав фінансові труднощі. Олександр Швець також підкреслив, що ситуація навколо банку "Київська Русь" на той момент була сприятливою і не давала підстав думати, що він може "луснути", а умови вкладу дозволяли достроково зняти гроші з депозитів.

mediaUA також подавав думку опонентів Олександра Швеця.

Крім того, в жовтні 2018 року стало відомо, що військова прокуратура Центрального регіону у ході досудового розслідування не встановила неправомірність дій посадових осіб Миколаївської бронетанкового заводу за розміщення депозитних вкладів у банку "Київська Русь".


Дивитися коментарі →