Станом на початок 2019 року соціальною мережею Facebook користувалося 13 млн українців. У 2018 році кількість українських користувачів зросла на 3 млн (+30%), а за п'ять років (з березня 2014) зростання склало 9,8 млн осіб (+306,2%).

Україна посіла третє місце в світі за приростом користувачів Facebook. ІНФОГРАФІКА

Про це повідомляється в звіті PulseOne, передає БизнесЦензор з посиланням на ЛИГА.net.

"Facebook став одним з найважливіших каналів комунікацій в Україні. Це стосується як бізнесу, так і політичного сегмента", - пишуть дослідники.

Як зазначено у звіті, в четвертому кварталі 2018 кількість Facebook-користувачів в Україні зросла на 1 млн. Таким чином Україна займає третє місце в світі за цим показником зростання, поступившись лише Індії та Філіппін.

Протягом останніх п'яти років завдяки блокуванню російських соцмереж кількість українських користувачів Facebook істотно збільшилася.

"Частка Facebook-користувачів продовжує зростати: ми все далі "відриваємося" від Росії, наближаючись до Німеччини і Польщі", - йдеться в дослідженні.

В середньому український користувач Facebook 13 разів натиснув на рекламний пост протягом останніх 30 днів, світовий показник - 8 разів.Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →