У разі виявлення в серіалі "Слуга народу-3", де головну роль грає кандидат у президенти Володимир Зеленський, ознак агітації, стрічка повинна бути відповідним чином промаркована і оплачена з його виборчого фонду.

Якщо в серіалі "Слуга народу-3" виявлять ознаки агітації, її промаркують і оплатять з виборчого фонду Зеленського, - заступник голови ЦВК Радченко

Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко на брифінгу, повідомляє mediaUA з посиланням на Укрінформ.

Читайте на " mediaUA": На виборах президента зареєстровано 226 іноземних спостерігачів, - ЦВК

"До виходу серіалу сказати, це агітація або не агітація, не може ніхто. По-друге, якщо є образ особи, він використовується, якщо цей образ кореспондується з кандидатом у президенти, то такий матеріал однозначно може мати ознаки передвиборної агітації. Зняти його з ефіру не може ніхто, мова може йти про те, щоб цей матеріал, якщо він буде визнаний агітацією, був належним чином промаркований і оплачений з виборчого фонду", - підкреслив Він.

Він додав, що в разі виявлення в серіалі ознак агітації з виборчого фонду може бути затребувана оплата в певному обсязі за серіал, так і виключно за хронометраж, коли в кадрі буде з'являтися кандидат.

Видання зазначає, що раніше журналіст телеканалу "1+1" Олександр Дубинський опублікував інформацію про нібито обговоренні народного депутата від фракції Блок Петра Порошенка Олександра Черненка із заступником голови ЦВК Євгеном Радченком можливих дій по визнанню серіалу "Слуга народу-3" агітаційною продукцією у зв'язку з участю в ньому кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Також читайте: найбагатший кандидат в президенти - Порошенко, найбідніші - Гриценко і Садовий. ІНФОГРАФІКА

Заступник голови ЦВК заявив, що не обговорював з народним депутатом від Блоку Петра Порошенка Олександром Черненко питання визнання серіалу "Слуга народу-3" агітаційною продукцією.

"Я з Олександром Черненко можу обговорювати багато, але, приміром, цензуру, - ні в якому разі", - сказав Він, запевнивши, що не обговорювалося в тому числі і "питання з приводу того, чи є серіал "Слуга народу-3" передвиборною агітацією".

Також повідомляється, що Комітет виборців України закликав кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського оплатити "Слугу народу-3" з виборчого фонду і звернувся до ЦВК з проханням роз'яснити зміст окремих положень закону "Про вибори Президента України", пов'язаних з веденням передвиборної агітації шляхом оприлюднення відеофільмів.

Прем'єра нового сезону серіалу "Слуга народу" запланована на березень 2019 року.

Читайте також: "ОПОРА" закликала Зеленського роз'яснити спосіб поширення запрошень на безкоштовні концерти студії "95 квартал"


Дивитися коментарі →