Авіакомпанія МАУ дозволила оплачувати перевезення додаткової ручної поклажі в режимі онлайн під час покупки авіаквитка.

МАУ дозволила оплачувати додаткову ручну поклажу онлайн

Про це повідомляє Аvianews, передає БизнесЦензор.

Збір за провезення речі з габаритами до 40х30х10 см і вагою до 5 кг становить 15 євро за переліт в один бік.

Пасажир незалежно від класу перельоту на середньомагістральних або далекомагістральних рейсах МАУ може замовити перевезення в салоні літака не більше однієї додаткової речі.

З 15 січня 2019 року на рейсах МАУ почали діяти нові правила провезення ручної поклажі, які більшою мірою торкнулися пасажирів, які подорожують безбагажным тарифами.

Читайте також: Україна посіла третє місце в світі за приростом користувачів Facebook. ІНФОГРАФІКА

Вони передбачають, що мандрівники, які купили квитки за low-cost цінами або за тарифом "тільки ручна поклажа", можуть взяти в салон тільки одну сумку з габаритами до 55х40х20 см і вагою до 7 кг В якості додаткових речей можна верхній одяг, парасолька, тростину і ліки, необхідні в польоті.

Діяли до 15 січня правила дозволяли всім пасажирам економ-класу провозити безкоштовно в салоні один основний предмет вагою до 7 кг та габаритами до 55х40х20 см, а також додаткові предмети, сумарна вага яких не перевищує 5 кг: дамську або чоловічу сумку, фотоапарат або бінокль, портативний комп'ютер, пресу для читання в польоті, парасольку або тростину, верхній одяг.

Зараз додатковий предмет з габаритами до 40х30х10 см і вагою до 5 кг на додаток до основного місця ручної поклажі включений до перевезення тільки за тарифами, що включає провезення багажу.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →