Наблизитися до врегулювання конфлікту на сході України за чотири роки не вдалося, заявив спецпредставник ОБСЄ в Тристоронньої контактної групи по Україні Мартін Сайдик.

Представник ОБСЄ Сайдик констатує відсутність прогресу на переговорах у Мінську за вирішення конфлікту на Донбасі

"Вчора виповнилося чотири роки з дня підписання Комплексу заходів по виконанню Мінських угод. Цей документ є базовою складовою мінських угод і визначає нашу поточну роботу. На жаль, наблизитися до вирішення конфлікту все ще не вдалося", сказав М. Сайдик журналістам за підсумками засідання ТКГ в середу в Мінську, передає mediaUA, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами спецпредставника, дану позицію він озвучив напередодні на засіданні Радбезу ООН, яку було скликано з нагоди четвертої річниці підписання Комплексу заходів.

Як зазначив М. Сайдик, засідання продемонструвало велику стурбованість світової спільноти подіями на сході України. При цьому, додав він, був особливо відзначений гуманітарний аспект конфлікту та необхідність гарантування безпеки цивільного населення.

Читайте на " mediaUA": На переговорах у Мінську ми запропонували представникам РФ кілька форматів звільнення заручників, - Ірина Геращенко


Дивитися коментарі →