Українського політв'язня Володимира Балуха доставили з керченської колонії в СІЗО Сімферополя, ймовірно, для участі у судовому засіданні

Українського політв'язня Балуха вивезли з керченського СІЗО Сімферополь

Як передає mediaUA, з посиланням на Громадське ТБ, про це повідомила організація "Кримська правозахисна група".

Прес-служба окупаційного "Верховного суду" Криму повідомила, що 30 січня "суд" отримав касаційну скаргу прокуратури Криму за рішенням "Роздольського райсуду" у справі про нібито дезорганізації Балухом роботи ізолятора.

Текст касації поки не оприлюднений, тому невідомо, що саме хоче оскаржити "прокуратура".

Як зазначає "Кримська правозахисна група", касаційну скаргу подав заступник "прокурора" Криму Сергій Булгаков, який раніше був співробітником прокуратури АР Крим. Проти нього СБУ порушила справу за підозрою в державній зраді.

Читайте на " mediaUA": Незаконно засуджений в окупованому Криму український активіст Балух не буде просити про помилування, – Чийгоз

Нагадуємо, 25 січня підконтрольний Росії "Керченський міський суд відмовив українському активісту Володимиру Балуху в умовно-достроковому звільненні.

Раніше підконтрольний Кремлю "Верховний суд" окупованого Криму засудив Балуха до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 тис. рублів (близько 4 тис. грн) за сукупності двох кримінальних справ.

Також читайте: "Володя худий, блідий, обличчя сіре, але виглядає він краще, ніж у серпні", - сестра Балуха після побачення в Керченській колонії

У жовтні Балух заявив, що припиняє голодування, яке він оголосив у березні 2018 року. За даними адвоката, у засудженого після більш ніж 200 днів протесту є підозра на виразку або панкреатит.


Дивитися коментарі →