Безпілотник СММ ОБСЄ зафіксував новітній російський комплекс радіорозвідки "Торн" на території окупованого Донбасу.

Безпілотник ОБСЄ зафіксував на Донбасі новітній російський комплекс радіорозвідки "Торн"

Про це інформує mediaUA з посиланням на Укрінформ.

"10 лютого БПЛА СММ малого радіусу дії виявив: 2 БМП-1 (одна з яких стояла у дворі житлового будинку) та 1 комплекс радіорозвідки "ТОРН" на шасі вантажівки (КАМАЗ), який стояв біля житлового будинку в Новогригорьевке", - йдеться у звіті ОБСЄ про виявлене військовій присутності в непідконтрольних уряду районах.

Читайте на " mediaUA": Окупанти завезли на Донбас експериментальні зразки зброї і посилюють підготовку ДРГ, - розвідка

Як повідомляє міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm, створила базу зафіксованого новітнього озброєння ЗС РФ на Донбасі, російська автоматизована станція перешкод "Торн" раніше була помічена в окупованому Донецьку. Технічні характеристики не відомі, проходить випробування у ЗС РФ. В Україну не поставлявся.

Раніше СММ ОБСЄ вже неодноразово фіксувала присутністю на окупованому Донбасі сучасних зразків російської військової техніки, яка лише нещодавно надійшла у ЗС РФ і відсутній у ВСУ.

Також читайте: Найманці РФ намагалися заглушити сигнал безпілотника ОБСЄ над окупованою Луганщиною, - СЦКК

Так, 28 липня 2018 року міні-БПЛА СММ виявив відразу 4 різних новітніх російських систем радіоелектронної боротьби ("Леєр-3" СБ-341В, 1Л269 "Красуха-2", РБ-109A "Билина" і 1 комплекс радіоелектронної боротьби з БПЛА "Репелент-1" ) біля окупованого Чорнухине (64 км на південний захід від Луганська).


Дивитися коментарі →