Пояснювальну записку до проекту постанови Нардепа щодо "присвоєння Уляною Супрун повноважень міністра" готували на комп'ютері Нардепа від Оппоблока Олександра Долженкова.

Документи до постанови про відсторонення Супрун авторства Мосійчука готували на комп'ютері Нардепа Оппоблока Долженкова, - ЦПК

Як передає mediaUA, про це стало відомо з аналізу документа пояснювальної записки до постанови, повідомляє Центр протидії корупції.

Подав постанова Нардеп від Радикальної партії Ляшка - Ігор Мосійчук.

Олександр Долженков - народний депутат від Опозиційного блоку, який, за даними журналістів, підконтрольний бізнесменові Рінату Ахметову і є його довіреною особою.


Читайте на " mediaUA": Суд щодо скасування відсторонення Супрун: рішення буде оголошено в інший день. ВІДЕО

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що Окружний адміністративний суд Києва за позовом народного депутата Радикальної партії Ігоря Мосійчука заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України.

У Моз повідомили, що консультуються з юристами щодо цього рішення суду.

У своєму поясненні рішення, Окружний адміністративний суд міста Києва пояснив відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків глави Моз тим, що, згідно з нормативними актами, перший заступник Міністра охорони здоров'я України може виконувати обов'язки міністра лише протягом місяця. Крім того, перший заступник може виконувати виключно ті повноваження міністра, які були йому надані за дорученням самого міністра, тоді як про наявність даного доручення щодо Супрун суду невідомо. Також суд врахував те, що Супрун досі перебуває в громадянстві США.


Дивитися коментарі →