У 79 школах у Львові та у 108 - в області рівень охоплення вакцинацією проти кору нижче 90%.

Кампанія з вакцинації школярів Львівщини від кору стартує 18 лютого, - ОДА

Про це повідомляє mediaUA з посиланням на прес-службу Львівської облдержадміністрації.

Читайте на " mediaUA": З початку року на кір в Україні захворіли понад 18 тис. осіб, вісім - померли, - Моз

У зв'язку з цим з 18 лютого на Львівщині стартує масштабна кампанія з вакцинації, яку будуть проводити в кабінетах щеплень поліклінік за інформованої згоди батьків.

"Згідно верифікації, в області є близько 38 тисяч дітей, яких потрібно допривить проти кору або провести вакцинацію... Тому з 18 лютого розпочнуться додаткові заходи щодо вакцинації в закладах охорони здоров'я. Ці заходи будуть проводитися виключно за інформованої згоди батьків, також в їх присутності за бажанням і після огляду дитини медиком", - заявила в. о. керівника відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров'я Любомира Кутневич.

З сьогоднішнього дня і до 15 лютого в області будуть проводити тренінги для медичних працівників, які будуть задіяні в проведенні цих заходів.

Також читайте: В ВІДГ на Одещині, де був спалах кору, діти відновили навчання, - глава теробщины Бойченко

Як зазначила представник громадського Центру здоров'я Олена Левицька з початку 2019 року у Львівській області зареєстрували 3073 випадку захворюваності на кір (з них 2034 - випадки, зафіксовані серед дітей).

Нагадаємо, в січні у Моз заявили, що у Львівській області починають "спецоперацію" проти кору, тому що в цьому регіоні найбільша кількість зареєстрованих випадків захворювання на кір і один з найнижчих рівнів охоплення щепленнями.


Дивитися коментарі →