В рамках спеціального засідання Генеральної асамблеї ООН по ситуації на тимчасово окупованих територіях України 20-го лютого заплановано виступ Президента України Петра Порошенка.

Порошенко візьме участь у спеціальному засіданні Генасамблеї ООН 20 лютого, присвяченому російської окупації частини країни, - Єльченко

Як передає mediaUA, з посиланням на Укрінформ, про це у вівторок, 12-го лютого, заявив Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко в коментарі журналістам перед початком Радбезу ООН щодо ситуації в Україні.

"На цьому засіданні буде виступати Президент України", - сказав він щодо засідання Генасамблеї, запланованого на 20-е лютого.

Нагадаємо: рік тому Україні вдалося включити до порядку денного ООН окремий пункт "Ситуація на тимчасово окупованих територіях України", тобто територіях Донбасу і Криму. Перше спеціальне засідання з цієї теми намічено на 20-е лютого, дату, яка є п'ятою річницею початку російсько-українського конфлікту.

Читайте на " mediaUA": Представник України в ООН Єльченко передав генсеку організації лист із закликом тиснути на Росію для звільнення українських моряків


Дивитися коментарі →