Міністерство у справах ветеранів буде займатися сім'ями загиблих та померлих військовослужбовців. У відомстві також буде окремий заступник міністра, який буде займатися саме сім'ями загиблих.

Міністерство у справах ветеранів буде займатися сім'ями загиблих і померлих військовослужбовців, - Фриз

Про це заявила міністр у справах ветеранів Ірина Фриз під час зустрічі з представниками ветеранської громадськості Дніпропетровської області, відповідаючи на питання дружин загиблих воїнів, передає mediaUA з посиланням на Урядовий портал.

Читайте на " mediaUA": Понад 130 тисяч гривень зібрали для українських військових в рамках благодійного аукціону "Ангели надії", - Кабмін

Один з порушених питань - наявність представництв Міністерства на місцях. За словами Ірини Фриз, структура і чисельність, на яку розраховує Минветеранов, передбачає формування територіальних органів.

"Орієнтовно це має бути по 5 чоловік в області, але кількість може змінюватись в залежності від чисельності самих ветеранів в тому чи іншому регіоні", - зазначила міністр у справах ветеранів.

Також під час зустрічі йшлося про виділення земельних ділянок, житла ветеранам і сім'ям загиблих, працевлаштування осіб з інвалідністю.

Дивіться також на " mediaUA": Бійцю 28-ї ОМБр Черняку, пораненому під Марьинкой, потрібна допомога для операції на серці. ВІДЕО

Крім того, було піднято питання психосоціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів. Міністр зазначила необхідність інформаційно-роз'яснювальної програми по роботі психологів. "Щоб військовослужбовці, ветерани та члени їх сімей знали і були готові звернутися за психологічною підтримкою до фахівців", - зазначила Ірина Фриз.


Дивитися коментарі →