Мінські угоди не виконує саме Росія, продовжуючи озброювати і готувати бойовиків на сході України, заявив на засіданні Радбезу ООН заступник постійного представника США при організації Джонатан Коен.

Росія продовжує озброювати і готувати маріонеткові сили на сході України, - США в Радбезі ООН

Скликані на 12 лютого Росією для обговорення Мінських угод засідання Ради Безпеки ООН іронічно. Про це заявив заступник постійного представника США при організації Джонатан Коен, передає mediaUA з посиланням на Гордон.
"Росія скликала сьогоднішнє засідання для обговорення Мінських угод. Не може не викликати це іронії, оскільки саме Росія не виконує Мінські угоди. Мінськ вимагає, серед іншого, щоб сторони забезпечили припинення вогню, дозволили ОБСЄ спостерігати за припиненням вогню, відмовилися від підтримки будь-яких збройних формувань", – сказав американський дипломат.

Читайте також на " mediaUA": Якщо РФ дійсно хоче деескалації на Донбасі, їй потрібно перестати говорити і почати діяти, - Єльченко в Радбезі ООН

За його словами, Росія "явно порушує всі ці три ключові елементи".
"Росія продовжує озброювати, готувати маріонеткові сили на сході України врозріз зі своїми зобов'язаннями Мінськими угодами", – підкреслив Коен.
Він заявив, що Росія з самого початку порушувала досягнуті в Мінську домовленості.

Читайте також на " mediaUA": Німеччина не вірить заявам про "внутрішньому конфлікті" в Україні, насправді це російське вторгнення, - представник в ООН Хойзген


Дивитися коментарі →