США і Євросоюз проводять в Білорусі посилену роботу, мета якої — розірвати її зв'язок з Росією.

Посол РФ: "Захід прагне відірвати Білорусь від Росії"

Про це заявив в інтерв'ю телеканалу RT посол Росії в Мінську Михайло Бабич, передає mediaUA з посиланням на Стрічка.ру.

За словами посла, це "добре спланована, організована, системна і багаторічна робота", на яку виділено десятки, сотні мільйонів доларів і євро через різні НУО у сфері освіти, культури, гуманітарних проектів". Громадян Білорусі, особливо молодого покоління, ідеологічно обробляють, спотворюючи історичні факти.

Читайте також на " mediaUA": Москва звинуватила Мінськ мільйонні втрати з-за реекспорту санкційної продукції: "Готові впливати на Білорусь з допомогою акцизних і митних змін"

Як заявив Бабич, в цьому напрямку використовуються "найдосконаліші інформаційні технології", а можливості західних центрів дуже великі, що можна бачити на прикладі Грузії та України.

"Ця робота націлена на те, щоб розірвати вікові зв'язки між нашими народами, спочатку посіяти недовіру, потім довести їх до ворожнечі, відірвати цю територію від Росії — в гуманітарному, ідеологічному та економічному плані", — заявив російський представник. Він також додав, що в кінцевому рахунку Білорусь хочуть використати як плацдарм для тиску на Росію.

Читайте також на " mediaUA": Депутати більшості фракцій звернулися до Гройсмана з вимогою припинити фінансувати "Белавтодор"

6 лютого Департаменту безпеки Литви опублікував звіт, згідно з яким російські спецслужби використовують Білорусь як плацдарм для вербування литовських військових, політиків та співробітників правоохоронних органів. За даними литовської військової розвідки, Білорусь сильніше всіх інших країн регіону схильна російському впливу і нездатна проводити справді незалежну від сусідньої країни політику.


Дивитися коментарі →