Прагнення переможного миру і відновлення цілісності країни об'єднує українців. І якщо ми разом будемо йти до цього, ні одному ворогові нас не здолати.

Тимошенко: "Нам треба повернути Крим і Донбас і залучити РФ до відповідальності як держава-окупант"

Про це заявила Юлія Тимошенко на зустрічі з жителями Дрогобича, повідомляє mediaUA з посиланням на прес-службу політсили.

За її словами, нова влада буде діяти відразу в декількох напрямках: перейде в наступ на дипломатичному фронті, застосовуючи Будапештський формат, зміцнювати армію і покладе кінець бізнесу на крові і корупції в постачанні армії.

Нам потрібно не тільки повернути окуповані території Криму і Донбасу, але й залучити Росію як держава-окупант до відповідальності, відшкодувати збитки, яких зазнала наша країна, переконана лідер партії.

Перша задача, зазначає Юлія Тимошенко - побудувати потужну армію, яка буде відповідати стандартам НАТО, "щоб ніхто й ніколи більше не подумав зазіхати на наші території".

Читайте також на " mediaUA": Тимошенко і Садовий провели зустріч для "координації" зусиль

Наступний крок - припинити постачання своєї армії "всього непридатного, втридорога, з відкатами" і зупинити бізнес на крові.

"Окуповані території стали "чорною дірою" Європи. Наркотрафік, контрабандні потоки йдуть через цю територію, і приносять мільярдні статки тим, хто утримує цю "дірку", бо комусь вигідні заробітки на війні", - підкреслила вона.

Третє завдання, переконана лідер "Батьківщини", наполягати на виконанні гарантій, які давали Україні країни-підписанти Будапештського меморандуму.

Юлія Тимошенко вважає помилкою, що одночасно з укладенням Будапештського меморандуму Україна не приєдналася до НАТО.

"Тоді ми могли б бути гарантовано захищені на багато років вперед. Це була єдина справжня гарантія. Якщо ми хочемо миру і спокою, наш шлях - членство в НАТО", - заявила кандидат на пост Президента.

Читайте також на " mediaUA": Вони пішли "по бєспрєдєлу". Це брудна боротьба Порошенко за владу, - Тимошенко про підозру Мангеру у справі про вбивство Гандзюк

І саме тому нова влада буде докладати всіх зусиль, щоб Україна стала членом Альянсу як можна швидше.

Для реалізації стратегії миру і безпеки Юлія Тимошенко і її команда створили Військовий кабінет, який об'єднав кращі інтелектуальні сили: військових, офіцерів, які пройшли фронт.

Разом вони виробили чіткий план змін у військовій сфері та у відносинах держави з військовими.

"Нам треба негайно вводити новий контракт, що передбачає підтримку та надійний соціальний захист наших воїнів", - сказала голова партії.

Юлія Тимошенко закликала українців берегти єдність, бо тільки разом ми зможемо досягти загальних цілей: "Нам потрібно не допустити ділити нас за різними ознаками. Або нас розділять, або ми об'єднаємося і будемо непереборною силою".


Дивитися коментарі →