Україна має великий потенціал розвитку, і зараз, незважаючи на всі загрози цього року, враховуючи виборчі кампанії, уряд ставить завдання зростання економіки на 5 і більше відсотків.

Україна має великий потенціал розвитку. Наше завдання - зростання економіки на 5 і більше відсотків, - Гройсман

Як інформує mediaUA з посиланням на Урядовий портал, про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час щорічної інвестиційної конференції Dragon Capital, вже п'ятнадцятою за рахунком.

Її учасниками стали Президент України Петро Порошенко, члени Уряду, керівники міжнародних фінансових організацій, провідних ділових асоціацій та підприємств - українських і іноземних, що працюють в Україні.

Учасники конференції відзначали, що ділова активність в Україні помітно пожвавилася. Підприємці позитивно оцінюють тенденції в економіці і готові інвестувати в проекти в інфраструктурі, логістики, машинобудуванні, туризмі.

"Добре, коли ранок починається з інвестиційної конференції і ми говоримо про розвиток країни, інвестицій та створенні нових можливостей. Нові підприємства, нові продукти, нові компанії - це те, що потрібно державі. Економіка повинна відновлюватися й рости, - сказав Гройсман. - На уряд покладено великі завдання. Ми ставимо пріоритетом зростання економіки на 5 і більше відсотків".

Гройсман підкреслив, що ключовий шлях досягнення мети - проведення структурних реформ, які вже розпочато в медицині, освіті, децентралізації, створення якісного ділового клімату. Цей рік, за словами прем'єр-міністра, стане знаковим і з урахуванням впровадження змін у судовій системі. Тим більше що хороші сигнали таких змін вже відчуваються.

Читайте на " mediaUA": Україні знадобиться 50 років для досягнення поточного економічного рівня Польщі, і 100 років - від рівня Німеччини, - Світовий банк

"Цей рік стане не тільки роком (передвиборчих) загроз, але і роком можливостей. Ми ввійшли в нього з новою програмою з МВФ, прийнятим бюджетом. Ми переходимо на середньострокове бюджетне планування, почали реформу фіскальної служби, митної служби", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що його уряд - пропредпринимательское, адже добре розуміє проблеми підприємців і веде активний діалог з підприємцями.

"З 1 січня ми змінили систему нагляду у сфері нагляду. До цього система була радянською. Зараз - у нас ризикоорієнтована система. У нас амбітний план прогресу в Doing Business, - сказав Гройсман. - І я дякую бізнес за його чітку позицію щодо протидії популізму. Популізм буде дорого коштувати Україні і українцям. І тут мені подобається позиція бізнесу, його вимогливість і безкомпромісність".

Він також підкреслив, що країни, як правило, змінює не тільки влада, але й відповідальність, ставлення до праці і захисту інтересів громадян.

"Я закликаю інвестувати і в подальшому. Працюємо разом і робимо Україну сильнішою", - резюмував Гройсман.


Дивитися коментарі →