У районі проведення операції Об'єднаних сил пройшла тренування підрозділів реактивної артилерії з РСЗВ "Ураган" на озброєнні.

Екіпажі РСЗВ "Ураган" в зоні проведення ООС відпрацювали знищення командних пунктів, баз і арсеналів противника. ВІДЕО

Як інформує mediaUA, про це йдеться в повідомленні прес-центру ОНС в Facebook.

Ваш браузер не підтримує HTML5-відео

"За наказом командувача Об'єднаними силами генерал-лейтенанта Сергія Наева на одному з полігонів в районі проведення операції Об'єднаних сил нещодавно пройшли практичну підготовку підрозділів реактивної артилерії з РСЗВ "Ураган" на озброєнні. Зокрема, були відпрацьовані дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом підрозділів на вогневі позиції і здійсненням наведення на ціль", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що поставлене завдання бійці виконали на оцінку "добре", показавши гарний навчання та високу професійну майстерність.

Дивіться також на " mediaUA": Навчання Sea Breeze-2019 пройдуть у Миколаївській, Херсонській і Одеській областях, - Міноборони. ФОТОрепортаж

"Своїми діями вони в черговий раз довели здатність швидко висунутися з району відводу, здійснювати марш, розгортання в районі вогневих позицій і точно наводитися на ворожі цілі для їх подальшого поразки", - додали в прес-центрі ОС.


Дивитися коментарі →