Інформаційні атаки на МВС і поліцію пов'язані з позицією МВС провести ці вибори без підкупу і фальсифікацій.

Ні один з кандидатів у президенти не отримає від МВС і поліції жодних преференцій. Ми будемо суворі до всіх однаково, - Аваков. ВІДЕО

Як інформує mediaUA з ссылкойна прес-службу МВС, про це глава відомства повідомив в ефірі "Свободи слова" на телеканалі ICTV 11 лютого.

Ваш браузер не підтримує HTML5-відео"Є інформаційні атаки на МВС, міністра, на поліцію, на главу поліції. Я їх пов'язую з тим, що ми зайняли принципову позицію, щоб провести ці вибори без фальсифікацій і підкупу. Можливо, хтось чекав іншого, але ми зайняли чітку позицію, незалежно від того рівня провокацій або тиску, який може чинитися на мене особисто чи поліцію, або МВС у міру наближення до дати голосування. Питання зриву виборів за допомогою таких дій, такого роду ризиків, я б говорив, що це на рівні державної зради. Тому що, це ризик і загроза нашої незалежності. І я, як громадянин, і як міністр буду робити все, щоб відстояти нашу незалежність", - сказав Аваков.

Глава МВС додав, що жоден з кандидатів не отримає від МВС жодних преференцій.

"Ми будемо суворі до всіх однаково. Ми не допустимо підкупу і будемо стояти чітко на цій позиції", - підкреслив Аваков.

Дивіться також на " mediaUA": "Не продавай свій голос на виборах, не бери в підкупі і брехні!" - глава МВС Аваков звернувся до українців. ВІДЕО

"У нас вистачить сил, для того, щоб витримати цю інформаційну атаку і атаку дискредитацією. Щоб там не було, ми будемо тримати ситуацію під контролем", - додав Аваков.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ зазначив, що у день голосування до охорони громадського порядку й виборчої документації буде задіяно максимальну кількість правоохоронців.

"Що стосується можливих спроб увірватися на ділянку в масках або атакувати виборчу документацію - тут ми будемо проявляти жорстку позицію, законно. В день голосування на вулицях також буде збільшено кількість поліцейських. Майже весь особовий склад буде задіяний у виборчому процесі. Схема розташування наших сил по всій країні така, що ми скрізь зможемо адекватно відреагувати", - сказав Аваков.


Дивитися коментарі →