Волонтери завершують ремонт палат у відділенні гематології в Національному інституті раку (НІР) в Києві. Повністю відремонтована палата №10, в палаті №6 вже сохне штукатурка. Волонтери просять українців і далі допомагати їм, так як вони вже готуються до ремонту наступній палати.

За 18 днів повністю зробили одну палату і виходимо на фініш по другий - волонтери просять про допомогу для продовження ремонту палат в Національному інституті раку в Києві. ФОТОрепортаж

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала волонтер Ірина Солошенко, передає mediaUA.

Раніше волонтер повідомила, що українці менш ніж за добу зібрали понад 40 тис. грн на ремонт двох палат в Київському інституті раку.

"Я відкрила картку, яка буде тільки для цього проекту - Ремонт в Гематології. 5168 7427 1273 1490 Солошенко Ірина. Всі звіти буду надавати відкрито. І про надходження і про витрати. Також буду допомагати в ремонті як чернорабочей", - розповіла Солошенко.

Дивіться також на " mediaUA: Волонтери почали ремонт палати в Національному інституті раку в Києві на зібрані українцями гроші. ФОТОрепортаж

Пізніше волонтери почали ремонт палати в Національному інституті раку в Києві на зібрані українцями гроші.

У пості волонтер перерахувала імена тих, хто пожертвував кошти для ремонту.

"Серед тих хто допоміг сім'я Героя України! Є багато тих, хто воював в АТО, є волонтери, є ті, хто лікувався у відділенні гематології, був разом з рідними там. Я не буду писати скільки хто переклав, важливий кожен внесок. Найбільший внесок був від однієї людини - 10 000 грн. 103 людини внесли вклад для цього ремонту! ... А ще були ті, хто своїм часом і руками допомогли збити штукатурку, замішувати шпаклівку, зривати промоклий лінолеум, підключати світло, фарбувати, мити. За 18 днів ми повністю зробили одну палату - 10-ю, і вийшли на штукатурку 6-ої палати (там великі шари штукатурки на стінах, і все довше сохне)", - написала Солошенко.

Дивіться також на " mediaUA: Дірявий дах і грибок на стінах: українці менш ніж за добу зібрали понад 40 тис. грн на ремонт двох палат в Київському інституті раку. ФОТО

"Чому взагалі ми за це взялися. Тому що потрапивши в НДР в особовій справі та поспілкувавшись з лікарями, були вражені станом палат. На моє глибоке переконання, і стіни теж лікують. Пацієнтам важливо мати крім хіміотерапії за світовими протоколами, ще й гідні умови. Ми кожен день чуємо, як хтось збирає чергову величезну суму на лікування за кордоном. Я розумію, що є випадки, коли тут не можуть допомогти, але дуже часто люди їдуть в різні, часто навіть екзотичні країни, отримувати таку ж терапію, тільки в пристойних умовах. Тому завдання була простою, допомогти створити хороші умови тут і зараз. Тепер, коли ми виходимо на фініш по 6-тій палаті, ми можемо почати розрахунки для ремонту інших палат. Більш ніж по одній ми фізично не зможемо робити. Нам потрібні будуть ще будівельники на допомогу, тому що ми з друзями бригада ще та - полковник, it-шница, викладач, юрист, директор, ландшафтний дизайнер і бухгалтер) Таку палату прорахуємо на наступному тижні. І підрахуємо залишок на карті. Так, це зробили звичайні люди. Я зверталася до бізнесу, але поки їх не зацікавила ця тема. Але може побачивши результат і зрозумівши, що це реальний, а не захмарна справа - вони відгукнуться. Не втрачаю надію) Всім дякую за довіру! І дивіться, нарешті, результати, і як змінилося силами, коштами людей для людей", - пояснила вона.
Дивитися коментарі →