НЕК "Укрээнерго" підписала контракт з Lalive S. A. (Швейцарія) на представлення інтересів за позовом проти РФ про компенсацію збитків у результаті анексії Криму.

"Укренерго" підписало контракт з швейцарською компанією для суду з РФ за кримські активи

Про це з посиланням на Інтерфакс-Україна повідомляє БизнесЦензор.

Читайте також: Міненерговугілля блокує розробку ПЗ для нового ринку електроенергії, – "Укренерго"

Згідно з повідомленням підприємства в системі Prozorro, контракт про надання юридичних послуг вартістю EUR1,537 млн (або 49,9 млн грн без ПДВ) підписано 6 лютого 2019 року.

У торгах НЕК також взяли участь Covington & Burling, Hughes Hubbard & Reed, Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan UK.

Lalive надасть "Укренерго" послуги з підготовки та направлення повідомлення про арбітражному розгляді спору, визначення кандидатури арбітрів та формування складу міжнародного арбітражу, складання позовної заяви і звернення в арбітраж, представлення інтересів компанії в арбітражі та отримання рішення.

Як повідомлялося, Lalive представляла в суперечках проти РФ щодо втрачених інвестицій інтереси таких компаній, як "Укрнафта", "Стабіл", Yukos Capital.

"Укренерго" в квітні 2018 року офіційно повідомила РФ про початок інвестиційного спору по захопленим у Криму активів компанії. За попередніми оцінками "Укренерго", тільки вартість електромереж компанії на півострові становить близько $1 млрд.

"Укренерго" здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію роботи ОЕС. НЕК є державним підприємством, що знаходиться в управлінні Міністерства фінансів. Незабаром буде перетворено у приватне акціонерне товариство.


Дивитися коментарі →