Незаконно заарештованого в Москві українському журналісту Роману Сущенко в період з кінця травня по жовтень віддали тільки п'ять з 56 зареєстрованих в СІЗО "Лефортово" листів.

Політв'язню журналісту Сущенко не віддають листа: за п'ять місяців - тільки 5 з 56Как передає mediaUA, про це Укрінформу повідомила його дочка Юлія Сущенко.
"За період з 29 травня по 12 жовтня батько отримав лише п'ять листів, хоча всього їх у СІЗО за цей час зареєстрували 56. Тобто не видали на руки 51 лист", - зазначила вона.
Як розповіла Юлія, Роману Сущенко повідомили в адміністрації СІЗО, що були відправлені 56 його листів, зокрема чотири малюнка. Проте сім'я не отримала жодного з них і тільки кілька листів.

Нагадаємо, Московський міськсуд в понеділок, 25 вересня, продовжив термін арешту журналісту Роману Сущенко ще на два місяці - до 30 листопада 2017 року.
ФСБ РФ 30 вересня минулого року в Москві затримала кореспондента українського агентства "Укрінформ" у Франції Романа Сущенко, який приїхав до Росії у приватних справах. Його назвали "співробітником української розвідки", який нібито "цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, що є державною таємницею".

Кримінальну справу російські слідчі порушили за статтею "шпигунство".
Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.