Відбулося чергове засідання по справі службовців "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії", зловживання яких завдали майже 13 млн доларів США збитків.

У Солом'янському райсуді Києва відбулося судове засідання по справі керівників ОГХК, зловживання яких завдали збитків на $13 млн, - САП

Як інформує mediaUA , про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

"8 лютого 2019 р. у Солом'янському районному суді міста Києва відбулося судове засідання у справі про звинувачення виконуючого обов'язки керівника ВАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" та його колишнього заступника з комерційних питань, зловживання яких завдали державному підприємству збитки у розмірі близько 13 млн доларів США", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що під час судового засідання прокурором САП були допитаний виконуючий обов'язки керівника юридичного відділу підприємства, який повідомив про порядок оформлення зовнішньоекономічних договорів поставки.

Наступне засідання призначене на 18 лютого 2019 року.

Читайте на " mediaUA": ОГХК виплатила державі 333 мільйони гривень дивідендів

В САП нагадали, що посадові особи державного підприємства "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (далі - ДП "ОГХК"), зловживаючи своїм службовим становищем, діючи всупереч інтересам служби і перебуваючи у змові з іншими особами, матеріали відносно яких виділені в окреме провадження, протягом грудня 2014 р. - липня 2016 р. умисно продавали руди з титановим вмістом за заниженими цінами через пов'язані і підконтрольні відповідним чином компанії-посередники. У подальшому зазначені корисні копалини перепродувалися іноземним суб'єктам господарювання реального сектору економіки вже з дійсним ринковим цінам.

За результатами судової економічної експертизи встановлено, що такими діями державному підприємству завдано збитків у розмірі 12 867 390,75 доларів США, що згідно з офіційним курсом валют, встановленого Національним банком України, становить 296 840 119,93 гривень.

Нагадаємо, в. о. голови правління ОГХК і ще два екс-керівника підрозділів компанії затримано 25 січня 2017 р. в Києві. За версією слідства, вони причетні до заподіяння збитків ДП на суму понад 300 млн грн.


Дивитися коментарі →