Лідер "Самопомочи", кандидат у президенти Андрій Садовий розповів про те, як Президент України Петро Порошенко в 2016 році пропонував йому зняти сміттєву блокаду зі Львова, і стверджує, що умовою глави держави був перехід "Самопомочи" в інше підпорядкування.

Садовий розповів подробиці пропозиції Порошенко зняти сміттєву блокаду зі Львова в 2016

Як передає mediaUA, на своїй сторінці в Facebook Садовий написав, що "корупційна пропозиція" від Порошенка було озвучено влітку 2016 року.

Так, за його словами, перша розмова про необхідність досягти "взаєморозуміння" відбувся в середині червня в будівлі АП на Банковій в кабінеті Президента. На ньому були присутні Садовий, глава держави Петро Порошенко, тодішній глава АП Борис Ложкін, його заступник Віталій Ковальчук, який тепер є керівником штабу Порошенка.

"Петро Олексійович озвучив ідею вийти на компроміс і знизити градус протистояння між Львовом і його командою, з метою припинення сміттєвої облоги міста. Головною причиною проблеми мої співрозмовники відверто називали вихід "Самопомочи" з коаліції і критику влади. З розмови було цілком очевидно, що Президент в курсі організованого процесу блокади і володіє всіма повноваженнями, щоб його зупинити", - підкреслив Садовий.

Дивіться також на " mediaUA": Садовий оприлюднив таємну угоду, нібито запропоноване Банковій в 2016 році за зняття "сміттєвої блокади": "Суть проста - я передаю фракцію "Самопоміч" під контроль Блок Петра Порошенка". ВІДЕО+ДОКУМЕНТ

Надалі в діалозі по зняттю сміттєвої блокади зі Львова брали участь представник Садового Олег Березюк та представник Порошенко – заступник глави АП Віталій Ковальчук.

Як пише Садовий, зустріч між ними відбулася 21 червня в Одесі в ресторані готелю "Kadorr". Саме там Ковальчук передав Березюку проект "сміттєвого" угоди Порошенко, і зазначив, що така пропозиція погоджена з президентом.

"Згодом Олег Березюк зустрівся з Президентом в АП віч-на-віч і пояснив, що такий спосіб зняття блокади є неприйнятним і не стоїть на обговоренні. Почалася активна фаза блокування вивезення ТПВ зі Львова, яка тривала більше року", – додав лідер "Самопомочи".

Садовий також наголосив, що і він, і Березюк "готові підтвердити свої слова під присягою в суді в разі порушення кримінальної справи".

Читайте на " mediaUA": Садовий заявив, що у разі перемоги на виборах призначить Сыроид генпрокурором, а Тараса Пастуха - міністром оборони


Дивитися коментарі →