Держпідприємство "Харківський бронетанковий завод" провів модернізацію більше сотні танків Т-64 зразка 2017 року.

Нові тепловізори, цифрові радіостанції, навігація і динамічний захист, - "Укроборонпром" показав модернізований танк Т-64, що поставляється в ЗСУ. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Як повідомляє mediaUA, про це інформує прес-служба держконцерну "Укроборонпром".

"Т-64 є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів української армії і відмінно показав себе в протистояннях з агресором на Сході України... За результатами комплексу випробувань, модернізований Т-64 зразка 2017 року з минулого року серійно поставляється в Збройні сили України", - повідомляють в держконцерні.

Загалом, відзначають в "Укроборонпромі", "Харківський бронетанковий завод" вже виготовив більше сотні Т-64 зразка 2017 року і продовжує роботи з модернізації існуючих Т-64 до цього рівня.

Ваш браузер не підтримує HTML5-відео"При модернізації в бойову машину інтегруються сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Вони встановлюються на штатні кріплення і підключаються до електричної мережі танка без її змін, що дозволяє значно зменшити час і витрати для їх інтеграції в системи бойової машини", - йдеться в повідомленні.

Читайте також на " mediaUA": У розгляді справи про розтрату бюджетних коштів на Львівському бронетанковому заводі оголошено перерву для призначення нового судді - САП

В держконцерні відзначили, що завдяки високоякісним компонентам вони володіють високою стійкістю до світлових перешкод і забезпечують роботу при складних умовах, вони не чутливі до засвіченні навіть при використанні противником спеціальних перешкод в інфрачервоному діапазоні.

"У той же час, в прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання і знищення противника вогнем 125-мм гармати в будь-який час доби і при будь-яких погодних умовах", - інформують у прес-службі.

Також Т-64 зразка 2017р отримав нову динамічну захист, яка значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанкових засобів ураження: кумулятивним і бронебійним, а також ударно-кумулятивних боєприпасів типу "ударне ядро".

Читайте також на " mediaUA": В Україні активно модернізуються танки Т-64

"Т-64 зразка 2017 оснащуються системами супутникової навігації від держпідприємства "Оризон-Навігація", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Саме такі системи встановлюються на всі нові бойові машини, які випускають підприємства концерну. Цей навігаційний комплекс працює в автоматизованій цифровій системі, дозволяє в режимі "онлайн" обмінюватися надійно зашифрованими даними. Дані про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачем всіх рівнів, від командира взводу до керівництва всієї бойовою операцією", - відзначають в держконцерні.

Танки також оснащуються новими цифровими станціями "Либідь К-2РБ", які забезпечують надійну захищений від перешкод і перехоплення зв'язок на дистанції до 70 кілометрів.


Дивитися коментарі →