Фірма, що належить родині визнаного винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України заступник голови окупаційної адміністрації Севастополя Кизименко, виграла за минулий рік тендерів на півтора мільярда гривень.

Фірма сім'ї екс-заступник голови окупаційної адміністрації Севастополя Кизименко займатиметься рекультивацією сміттєзвалища в Слов'янську: за минулий рік компанія виграла тендерів на 1,5 млрд грн

Рекультивацією звалищного полігону в Слов'янську займеться фірма, пов'язана з Олегом Кизименко, якого суд визнав винним у посяганні на територіальну цілісність України, передає mediaUA з посиланням на open.dn.ua.

Комунальне підприємство "Донецький регіональний центр поводження з відходами" має намір укласти договір на рекультивацію звалищного полігону біля міста Слов'янськ з ТОВ "Хозхимсервис". Сума договору складе 102 мільйони гривень. Єдиним конкурентом під час торгів стало ТОВ "БВК Востокцемремонт", первісна сума була майже на 10 мільйонів більше.

Читайте також на " mediaUA": заступник Голови окупаційної адміністрації Севастополя Кизименко отримав п'ять років умовно

За даними тендерної документації, ТОВ "Хозхимсервис" планує виконати всі роботи самостійно без залучення субпідрядників. Левову частку (майже 70%) займають земельні роботи. Близько 8 мільйонів планується витратити на покупку і монтаж газоутилізаційного обладнання. Завершити всі роботи підприємство планує до лютого 2020 року.

За даними аналітичної системи YouControl, зареєстровано ТОВ "Хозхимсервис" в Києві. Керує ним Марк Кизименко, а володіють у рівних частках Алла і Давид Кизименко. Які, за даними сайту "Наші гроші", є дружиною і дітьми Олега Кизименко. Підприємство бере активну участь і виграє тендери на будівництво. Тільки за минулий рік сума контрактів склала півтора мільярда гривень.

"Втім, є в цій історії успіху стійкий смак сепаратизму. Справа в тому, що володіють і керують підприємством діти і дружина Олега Кизименко. Ця людина добре знайомий в будівельній галузі Донецької області. У 1997 році він став творцем донецького підприємства "Хозхимсервис", яким керував кілька років. З 2003 року пішов працювати в Управління капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації, а з 2004 по 2012 роки очолював це Управління", - зазначає видання.

Читайте також на " mediaUA": Херсонський суд заарештував заступника голови окупаційної адміністрації Севастополя Кизименко

На посаду заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації призначено з 20 грудня 2012 року. Після окупації Криму Росією, Олег Кізіменко залишився на тій же "посади" при так званому "губернатора" Сергія Меняйло. Був звільнений тільки в 2015 році.

У вересні 2018 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про затримання севастопольського колаборанта, так званого "заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації" Олега Кизименко. Кримське управління СБУ і прокуратура на підставі судового рішення затримали "громадянина Кизименко, який після окупації оголосив себе "заступником голови Севастопольської міської державної адміністрації".

"Слідство вважає, що на цій посаді він сприяв створенню окупаційних органів влади, передавав окупантам службову документацію, а також сприяв РФ підривної діяльності проти України", – повідомляє Луценка в Facebook. Прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган уточнила, що Кизименко "є громадянином України" і був затриманий після обшуків за місцем проживання".

Читайте також на " mediaUA": Первісна вартість чавунних декоративних решіток, що в Харкові закупили за ціною MacBook, була в 134 рази менше цін у кошторисах, - ХАЦ

В кінці грудня 2018 року Голосіївський районний суд Києва виніс вирок стосовно Олега Кизименко. Враховуючи повне визнання вини, почесні звання та піклування над сестрою і матір'ю, суд визнав його винним у посяганні на територіальну цілісність України і засудив до 5 років умовно.


Дивитися коментарі →