Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв повідомив, що тимчасово відсторонив свого заступника Євгена Рищука на час розслідування у справі Катерини Гандзюк.

Рищук тимчасово усунений з посади заступника голови Херсонської ОДА на час розслідування у справі Гандзюк, - губернатор Гордєєв

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує mediaUA.

"Погодив Євгену Рищуку його заяву про тимчасове відсторонення на час розслідування справи про вбивство Катерини Гандзюк! Впевнений, Євгену Миколайовичу нічого приховувати і він налаштований на максимальне сприяння і відкритість під час слідства!" - повідомив він.

Читайте також на " mediaUA": Мангеру оголошено про підозру в організації вбивства Гандзюк. ДОКУМЕНТ

Раніше голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Нагадаємо, батько вбитої активістки Віктор Гандзюк звинуватив голови Херсонської облради Владислава Мангера і голову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва в тісній співпраці з кримінальним авторитетом Москалом, якого підозрюють в організації вбивства.

Читайте також на " mediaUA": Вимагаємо від Тимошенко зібрати голоси і зняти Мангера з посади голови Херсонської облради, від Порошенка - звільнити Гордєєва з посади голови Херсонської ОДА, - активісти

Віктор Гандзюк звернувся до Петра Порошенка та Юлії Тимошенко з відкритим листом, в якому попросив і дати оцінку діям Гордєєва і Мангера. Батько активістки стверджує, що Москалі організував вбивство його дочки за вказівкою чиновників Херсонської ОДА.

Пізніше Гордєєв відкинув звинувачення в причетності до вбивства Гандзюк і закликав генпрокурора, голови СБУ і міністра внутрішніх справ перевірити викладені у зверненні Віктора Гандзюка факти і в разі їх неправдивості знайти тих, хто спонукав батька Катерини Гандзюк до "інформаційної провокації". Гордєєв додав, що "питання того, що сказав батько, - це питання підкилимної гри нечистих на руку політиків".


Дивитися коментарі →