Капітан затриманого українськими прикордонниками сейнера "Норд" (порт приписки - Керч) Володимир Горбенко офіційно не перетинав українсько-російський державний кордон, рівно як і адміністративний кордон з окупованим РФ Кримом, заявляє спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

Объявившийся в окупованому Криму капітан "Норду" Горбенко не перетинав админграницу з півостровом, так само як і українсько-російський кордон, - Слободян

"Ми бачили цю інформацію (про виявлення Ст. Горбенко на території Криму. - Ред.) і зараз її всебічно вивчаємо, але те, що можна вже зараз стверджувати офіційно: ні на контрольованому ділянці админграницы з Росією, ні на админгранице з тимчасово окупованих Кримом даний громадянин не перетинав кордон", - сказав О. Слободян в коментарі "Інтерфакс-Україна" в понеділок, передає mediaUA.

Раніше в понеділок Ст. Горбенко, який не виходив на зв'язок з адвокатами з кінця січня 2019 року, дав інтерв'ю російській "Комсомольській правді". За його словами, він в даний час знаходиться на території Кримського півострова.

Дивіться також на " mediaUA: Оголошений в розшук капітан "Норду" Горбенко "знайшовся" в окупованому Криму, - росСМИ. ВІДЕО

"У мене не було ніяких обмежень на повернення додому. Кордон перетнув законно за паспортом РФ", - сказав В. Горбенко.


Дивитися коментарі →