Ситуація навколо найбільшої криптовалютной біржі Канади QuadrigaCX, яка втратила $147 млн клієнтів, обростає все новими подробицями.

Експерти не знайшли грошей клієнтів у криптобиржи, яка втратила паролі

Про це з посиланням на Комерсант повідомляє БизнесЦензор.

Читайте також: Власники втратили доступ до заощаджень через смерть засновника криптобиржи Quadriga

Компанія заявила 5 лютого, що втратила доступ до рахунків своїх клієнтів з-за несподіваної смерті свого засновника Джеррі Котта. Його дружина стверджувала, що гроші користувачів зберігаються на "холодних гаманцях", доступ до яких мав тільки сам Джеррі Коттен. Але, здається, ніяких "холодних гаманців" у компанії ніколи й не було.

Аналітики різних компаній, в тому числі Elementus і MyCrypto, вивчили блокчейн QuadrigaCX, зберігає записи про всі угоди її користувачів і пересуванні коштів всередині системи. Але слідів "холодних гаманців" вони не виявили.

"Знаєте, коли ви переглядаєте блокчейн, щоб зрозуміти, чи відповідає розказана історія насправді, ви очікуєте побачити там перекази коштів на "холодні гаманці",— цитує гендиректора Elementus Макса Галку CBC.— Той факт, що "холодних гаманців" тут немає, означає, що та історія, яку вони розповідають, не відповідає дійсності".


Дивитися коментарі →