Радник губернатора Дніпропетровської області Юрій Голік повідомив, що Дніпропетровська ОДА в даний час створює 40 освітньо-спортивних просторів, що включають в себе стадіони і футбольні поля з професійним покриттям по всій області. Такі простори створюються поруч з кожної реконструюється школою.

Дніпропетровська ОДА будує 20 стадіонів і 40 освітньо-спортивних простору професійного рівня, - Голик

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Гордон"

"Уявіть, що у дітей у якій-небудь області з'являється сучасний стадіон поруч зі школою. Уявили? Думаю, що з працею. А насправді ми їх будуємо. Що таке стадіон? Стадіон – це футбольне поле 105 на 68 метрів, повнорозмірне, з шестисантиметровой штучною травою, і так - тут можна проводити чемпіонати. Тут професійне покриття, таке ж покриття лежить на базах провідних клубів світу. У Барселоні є таке ж штучне поле", - сказав Голик.

Він зазначив, що, за дорученням президента Петра Порошенка, діти у кожному смт повинні грати на кращих полях. Глава держави взяв участь у відкритті кількох таких об'єктів.

"Зрозумійте, Ліга Чемпіонів грають на кращих полях. І Чемпіонат світу теж. Якщо ми хочемо, щоб наші діти ставали найкращими футболістами світу, то на точно таких же полях вони повинні і тренуватися", - зазначив радник губернатора.

Освітньо-спортивне простір: Солонянская школа і стадіон після реконструкції

Голик пояснив, що в Україні немає системи підготовки юних спортсменів, оскільки в областях відсутня відповідна інфраструктура. За його словами, в даний час Дніпропетровська ОДА, крім освітньо-спортивних просторів, будує більше 20 стадіонів, а також спортивні комплекси і басейни.


Дивитися коментарі →