Президент Петро Порошенко передав Збройним Силам України сертифікати на 75 протитанкових ракетних комплексів "Стугна-П" і "Корсар"

Порошенко передав ЗСУ сертифікати на 75 протитанкових ракетних комплексів "Стугна-П" і "Корсар". ВІДЕО

Як передає mediaUA, про це глава держави повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Ці протитанкові комплекси українського виробництва вже добре зарекомендували себе в боях. До того ж, вітчизняні протитанкові комплекси в кілька разів дешевше закордонних зразків", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в цілому передані сертифікати на 75 комплексів.

Ваш браузер не підтримує HTML5-відеоЧитайте на " mediaUA": За останні 4 роки "Укроборонпром" перейшов від ремонту до випуску новітніх зразків озброєння і військової техніки, - Порошенко. ВІДЕО

"Корсар" - протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) розробки конструкторського бюро "Луч", яке входить до складу Державного концерну "Укроборонпром". Легкий переносний ракетний комплекс призначений для ураження нерухомих і рухомих сучасних броньованих цілей та інших об'єктів, що мають комбіновану, рознесену або монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок, танк в окопі, легкоброньованих об'єктів та вертольотів.

"Стугна-П" - протитанковий ракетний комплекс розробки Київського конструкторського бюро "Луч", одного з провідних підприємств-розробників авіаційного і протитанкового озброєння в Україні.


Дивитися коментарі →