Національний банк України (НБУ) за результатами перевірок з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, у серпні застосував до ПРАТ "Айбокс Банк" захід впливу у вигляді штрафу на суму 462,25 тис. грн.

НБУ оштрафував банк власників мережі терміналів iBox за порушення фінмоніторингу

Про це повідомляє прес-служба регулчтора, передає БизнесЦензор.

Штраф накладено за неналежне виконання банком обов'язків по управлінню ризиками, невиконання обов'язку відмовитися від обслуговування клієнта у випадках, передбачених законодавством з питань фінансового моніторингу, а також ненадання інформації НБУ в повному обсязі на його запит.

Крім того, банку винесено письмове попередження за порушення вимог щодо ідентифікації, верифікації і вивчення клієнтів банку, в тому числі клієнтів-національних публічних діячів, осіб, пов'язаних із національними громадськими діячами, а також нездійснення первинного фінмоніторингу операцій з участю таких осіб.

Читайте також: Банк "Південний" через суд позбавився від штрафу НБУ за валютні махінації. ІНФОГРАФІКА

Нагадаємо, в 2015 році "Айбокс банк" (раніше - "Агрокомбанк") викупили власники мережі платіжних терміналів iBox Володимир Дробот, якому січня належало 81,52% акцій, Євген Березовський (6,12%), Анатолій Дробот (6,12%), Ірина Шпилева (5,12%) і Олександр Захарчук (1,1%).

Згідно з даними Нацбанку, на 1 червня за розміром чистих активів (751,991 млн грн) "Айбокс банк" займав 63 місце серед 84 діючих у країні банків.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →