"Укрзалізниця" має намір переглядати рейтинг ефективності вантажних станцій два рази в рік.

"Укрзалізниця" почне переглядати рейтинг ефективності вантажних станцій два рази в рік

Про це за результатами зустрічі операційного директора "Укрзалізниці" В'ячеслава Єрьоміна з представниками Європейської бізнес-асоціації повідомив глава логістичного комітету ЄБА Андрій Шкляр, передає БизнесЦензор з посиланням на ЦТС.

За результатами моніторингу, станції, які не будуть відповідати критеріям ефективності (перенавантажуючі менше 5 вагонів на добу), будуть зобов'язані платити додаткові платежі.

Читайте також: На кордоні України та Польщі хочуть перенести місце прикордонного контролю вантажних поїздів

"Станції, що не відповідають критеріям ефективності (орієнтовно 5 вагонів середньоденного навантаження по періоду), будуть платити додаткові платежі за "подачу з сусідньої станції". Якщо досягнутий критерій - на наступні шість місяців оцінки додаткові платежі знімаються", - зазначає Шкляр.

Це, на думку представників "Укрзалізниці", буде стимулювати вантажовідправників збільшувати кількість вантажів, що відправляються з малоефективних ж/д станцій.

Раніше в "Укрзалізниці" оголосили, що нарахували близько 130 вантажних станцій, перевалка на яких становить менше одного вагона в день, а на третині з них цей показник не сягає і піввагона в день.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →