Британський суд 4-5 вересня 2018 року проведе слухання з питання скасування арешту активів "Газпрому" за позовом "Нафтогазу України", який намагається стягнути з російської компанії $2,6 млрд до розгляду апеляції "Газпрому" на рішення суду про виплату цієї суми українській стороні.

Британський суд 4-5 вересня проведе слухання з питання скасування арешту активів "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Про це повідомив заступник начальника управління юридичного департаменту "Газпрому" Юрій Іванов телефонної конференції для інвесторів, передає БизнесЦензор з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Активність "Нафтогазу" у Великобританії найбільше шкодить планами "Газпрому" по залученню фінансування на міжнародному фінансовому ринку. У зв'язку з ризиком арешту залучених коштів було скасовано розміщення єврооблігацій "Газпрому" в фунтах стерлінгів у червні.

Читайте також: Суд заарештував частку "Газпрому" в газопровід "Блакитний потік" за позовом "Нафтогазу"

Начальник фінансово-економічного департаменту "Газпрому" Олександр Іванніков повідомив: "Ми бачимо деяке збільшення ризиків на money market, пов'язаних з трансфером грошових засобів на території Великобританії. Ми взяли паузу щодо якихось інструментів, щоб обговорити це питання з юристами, щоб повністю виключити будь-які ризики щодо наших коштів, які могли б бути арештовані на території Великобританії".

Іванніков зазначив, що концерн не змінює своїх планів щодо запозичень на цей рік (вона становить 417 млрд руб.). Зокрема, він сказав, що тільки 30 серпня концерн завершив якусь "двосторонню угоду", не наводячи подробиць про неї.

Іванов також зазначив, що в голландський суд "Нафтогаз" так і не подав документів з приводу арешту активів "Газпрому", але в третій раз просив надати йому відстрочку на надання таких документів.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →