Хмельницька АЕС 2 вересня 2018 року планує відключити другий блок від енергосистеми країни на капітальний плановий ремонт тривалістю 80 діб.

Хмельницька АЕС відключить блок №2 на плановий капремонт

Про це йдеться в повідомленні "Енергоатому", передає БизнесЦензор.

У ході ремонтної кампанії буде здійснено ряд заходів з реконструкції та модернізації, заміни певної кількості вузлів, агрегатів, деталей.

Під час капітального ремонту відповідні служби проведуть ремонт реактора з використанням ультразвукового контролю. Буде здійснюватися ремонт тепломеханічного, електричного устаткування, каналів систем безпеки.

Читайте також: "Турбоатом" поставить ще один конденсатор для Запорізької АЕС

Капітальний ремонт планується здійснити на обладнанні третього парогенератора, третього головного циркуляційного насоса, третьої осередку резервної дизельної електростанції, на циліндрі високого, і четвертому циліндрі низького тиску, арматури реакторного і турбінного відділень.

У ході ремонтної кампанії буде здійснено експлуатаційний контроль металу обладнання та трубопроводів.

Комплекс дій також буде стосуватися продовження строків експлуатації обладнання.

Хмельницька АЕС розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт (підключені в 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції ‒ покриття дефіциту електричних потужностей у Західному регіоні України.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →