Податковою міліцією за 8 місяців поточного року в ході досудових розслідувань припинено діяльність 24 центрів, які допомагали підприємствам реального сектору мінімізувати податки при митному оформленні товарів.

За вісім місяців 2018 року виявлено 24 центру мінімізації митних платежів, до бюджету стягнуто 66,7 млн грн, - перший заступник голови ГФС Белан

Про це повідомляє mediaUA.

"Злочинні угруповання з метою надання протиправних послуг підприємствам реального сектору економіки розробляють і впроваджують різні схеми, зокрема з протиправною мінімізації митних платежів при імпорті, ухиленні від сплати податків і сприяють неповернення валютної виручки при експорті за рахунок створення і використання ФСПД і підконтрольних підприємств-нерезидентів", - розповів у коментарі mediaUA перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан. - Встановлено 95 осіб, які причетні до діяльності таких центрів, а також 134 суб'єктів господарської діяльності. При цьому втрати бюджету у вигляді ненадходження митних платежів складають понад 370 млн грн".

В ході досудових розслідувань кримінальних проваджень встановлено 193 підприємства - вигодонабувачів, які скористалися послугами" центрів мінімізації митних платежів, відносно 109 з них ініційовано проведення перевірок щодо дотримання податкового та валютного законодавства. За результатами проведених перевірок вже стягнуто до бюджету 66,7 млн. За словами Бєлана, це в чотири рази більше, ніж у минулому році.

Читайте на " mediaUA": Податкова міліція з початку року направила до суду обвинувальні акти щодо 27 ОЗУ, - перший заступник голови ГФС Белан


Дивитися коментарі →