14 вересня під керівництвом державного уповноваженого Агіі Загребельской відбудеться робоча зустріч з метою перевірки дотримання Фондом держмайна вимог законодавства під час створення, впровадження та функціонування єдиної бази звітів про оцінку та підключення до неї електронних майданчиків.

АМКУ зацікавився пов'язаними з Нардепом Яценко "прокладками" при доступі до реєстру ФДМ

Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету (АМКУ), передає БизнесЦензор.

"У зв'язку з численними надходженнями звернень громадян, суб'єктів оціночної діяльності, громадських організацій, народних депутатів України та публікаціями в засобах масової інформації та соціальних мережах Комітетом розпочата перевірка Фонду державного майна України щодо дотримання ним вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення, впровадження та функціонування єдиної бази звітів про оцінку та підключення до неї електронних майданчиків", – сказано в повідомленні.

На зустріч АМКУ запрошує зацікавлених осіб, зокрема, суб'єктів оціночної діяльності, нотаріусів, представників громадськості та органів державної влади.

Читайте також: Пов'язані з Нардепом Яценко прокладки заробили на передачу документів про оцінку за місяць 23 мільйони. ВІДЕО

Як повідомлялося, за даними журналістських розслідувань, місяць тому фахівців з оцінки майна змусили здавати звіти до Фонду держмайна з допомогою сайтів-посередників, які виявилися пов'язані між собою і з оточенням одіозного Нардепа Антона Яценка.

Після публікацій у ЗМІ, 30 серпня ФДМ авторизував четверту електронну площадку для перевірки оціночної вартості нерухомого майна, але вона виявилася пов'язана з першими трьома.

За словами самих оцінювачів, ці майданчики не надають ніякого додаткового сервісу, крім пересилання даних з однієї точки в іншу, проте стягують плату за свої послуги. За підрахунками ЗМІ, за перший місяць сайти-посередники заробили мінімум 23 млн грн.

Раніше оцінювачі теж звітували до Фонду, але безкоштовно – через портал, який адміністрував сам Фонд.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram


Дивитися коментарі →